Srpen 2012

VIDEA: Dulce María pomáhala postavit dětské hřiště v Los Angeles

31. srpna 2012 v 23:21 | Lucy |  Videa
Přináším videa s rozhovory, které Dulce María poskytla různým televizním pořadům během stavby dětského hřiště Lynwood v Los Angeles. Dulce řekla, že jí bylo ctí pomoci při stavbě tohoto hřiště. Akce se konala ve středu 29. srpna.


(všechny videa v celém článku)

Hlasujte za Dulce: Která zpěvačka z RBD je nekrásnější?

25. srpna 2012 v 21:27 | Lucy |  Hlasování

Webová stránka R7 vyhlásila anketu na téma "Která zpěvačka z RBD je nejkrásnější?" Možnosti jsou Anahí, Dulce María a Maite Perroni, které se staly známými po celém světě se seriálem Rebelde a skupinou, s níž se svými koncerty navštívili více než 100 měst. Byly známé už před Rebelde, ale díky úspěchu s tímto seriálem si získaly miliony fanoušků.
Hlasovat můžete zde.

VIDEO: Videoklip Es Un Drama je už na oficiálním kanálu Dulce Maríe

24. srpna 2012 v 22:35 | Lucy |  Videa
Po mnoha spekulacích, zda by se zvýšila sledovanost nejnověšího videoklipu Dulce Maríe, je konečně song Es Un Drama na oficiálním kanálu Dulce Maríe - DulceMariaLive. Nyní se můžete podívat na videoklip v lepší kvalitě.


Dulce María pomůže postavit dětské hřiště

23. srpna 2012 v 23:41 | Lucy |  Novinky

Nezisková organizace KaBOOM! se spojí s Kool-Aid, From Lot To Spot, městem Lynwood a místními dobrovolníky, aby společně ve středu 29. srpna vybudovaly nové hřiště v Kalifornii.
Dulce María se bude podílet na výstavbě tohoto hřiště spolu s místními dobrovolníky. Nové hřiště je součástí iniciativy s dvojím cílem: podporovat význam toho, že děti by si měly hrát venku, a připomíná rodičům, že by v tom své děti měli podporovat. Stavba tohoto hřiště je jednou z více než 150, které se budou v průběhu roku budovat po celé zemi, ve snaze vytvořit dětské hřiště v USA, na které se každé dítě může dostat pěšky.
Dulce María, From Lot to Spot, město Lynwood, organizátoři z KaBOOM!, více než 200 dobrovolníků z Kool-Aid a obyvatelé města Lynwood spojí své síly k vybudování nového hřiště. Konstrukce hřiště je založena na kresbách dětí, které se zúčastnily akce Design Day v červenci. Nové hřiště bude bezpečným místem pro děti, kde si zde budou moci hrát.
Akce se koná ve městě Lynwood v americkém státě Kalifornie.

Přibližné časy v den konání akce:
08:30 - Zahájení výstavby a nasazení dobrovolníků
11:00 - 13:00 - Zobrazení procesu stavby hřiště, rozhovor s Dulce Maríou ...
14:30 - Slavnostní zahájení a věnování


Dulce María se vrací do Venezuely s Extranjera On Tour

23. srpna 2012 v 22:48 | Lucy |  Novinky

Extranjera On Tour ještě neskončila. Dulce María a její produkční společnost Side B Entertainment oznámila, že se zpěvačka vrátí do Venezuely s dalším koncertem, který se tentokrát bude konat ve městě Maracay. Dulciným důvodem k návratu do Venezuely je to, že je jedním z nejočekávanějších hostů festivalu Aragua 2012, který se uskuteční 2. prosince.

Dulce María se zaměřuje na hudbu

23. srpna 2012 v 21:47 | Lucy |  Rozhovory

Většina jejích fanoušků si ji pamatuje s červenými vlasy jako Robertu z mexického seriálu Rebelde. Ale tato image se stala minulostí s rozpadem skupiny RBD. Dulce María se od roku 2009 zaměřila na hledání úspěchu ve své kariéře jako sólistka. 26ti letá zpěvačka potřetí navštívila Ekvádor, tentokrát kvůli spolupráci s portorikánským zpěvákem Luisem Fonsim, jenž objíždí Latinskou Ameriku se svým turné Tierra Firme. S novým lookem a přátelským přístupem přijala rozhovor pro Expresiones, aby mluvila o svých nových projektech.

(rozhovor v celém článku)

VIDEA: Dulce María zahájila koncerty Luise Fonsiho v Ekvádoru

21. srpna 2012 v 23:04 | Lucy |  Videa
17. a 18. srpna Dulce María zahajovala koncerty portorikánského zpěváka Luise Fonsiho na jeho turné Tierra Firme Tour po Ekvádoru. Dulce María zahajovala jeho koncerty v Quitu a Guayaquil - s velkým ohlasem publika.

Quito


(všechny videa v celém článku)

VIDEO: Dulce María navštívila Ekvádor

21. srpna 2012 v 22:06 | Lucy |  Videa
Přináším video, kde mluví o Dulciné návštěvě Ekvádoru, kam přijela kvůli dvoum koncertům Luise Fonsiho, kde vystoupila jako speciální host.


Dulce María ujišťuje, že se Maite nechce vdávat

20. srpna 2012 v 23:44 | Lucy |  Rozhovory

Od doby, kdy začala Maite Perroni chodit se svým přítelem Mane de La Parra, se objevují fámy o svatbě, včetně toho, že byli oddáni v prosinci loňského roku. Dulce María chtěla objasnit spekulace, že její kamarádce a bývalé kolegini ze skupiny RBD chybí hodně k tomu, aby řekla "ano" svému příteli - herci a zpěvákovi.
"Manželství je velmi osobní věc, ale věřím, že Maite se ještě nechystá vdát. Jsou to jen fámy", vysvětlila Dulce María.
Královna posledního předávání cen Premios Texas řekla, že Maite, interprteka písně Mi Respiración, má se svým přítelem nádherný vztah, a ani jeden z nich zatím nepomýšlí na svatbu.

(pokračování v celém článku)

Fanoušci z různých kontinentů se spojili s Dulce Maríou prostřednictvím VideoChatu

20. srpna 2012 v 21:23 | Lucy |  Novinky

Herečka a zpěvačka Dulce María sdílela interaktivní rozhovor se svými následovníky. Krásná mexičanka, spontánní a velmi nadšená pro tuto příležitost odhalila osobní věci a pozvala své fanoušky na sledování koncertu Luise Fonsiho, kde vystoupí. Fanoušci ze Španělska, Polska, Bulharska, Chile, Peru, Chorvatska, Albánie, Venezuely, Brazílie, Kolumbie a Ekvádoru se zůčastnily VideoChatu. Nastaly však technické problémy a rozhovor se uskutečnil prostřednictvím twitcamu.

(pokračování v celém článku)