Září 2011

VIDEO: Dulce María mluví po telefonu s “Toda Para La Mujer”.

30. září 2011 v 22:17 | Lucy |  Videa
Dulce María poskytla telefonický rozhovor mexickému programu "Toda Para La Mujer". Mluví o tom, jak je před její zítřejší show nervózní a také o svém milostném životě.


VIDEO: Snídaně s Dulce Maríou.

30. září 2011 v 21:29 | Lucy |  Videa
Dulce María byla dnes ráno v Programu HOY. Dostala tam slavnou snídani, která je poskytována hostům v rámci programu. Mluvila o Extranjera - Segunda Parte, Zlaté desce v Brazílii, a o své zítřejší show.


Dulce María mezi nejpopulárnějšími Mexičankami v Mexiku!

30. září 2011 v 15:47 | Lucy |  Novinky

Toto je seznam nejpopulárnějších Mexičanek na Twitteru, mnohé z nich jsou herečky a zpěvačky, které zanechaly stopy díky svému úspěchu, a víme, že bude i nadále slyšet o jejich práci a kariéře. Vedle jejich profesionálního rozsahu je k podivu i to, že deset osobností z tohoto seznamu má společnou zvláštní vlastnost: všechny se narodily v Mexico City.

Dulce María
Účet na Twitteru: @DulceMaria
Následovníci: 1, 769,889

Zpěvačka, herečka a skladatelka začala svou kariéru v novele Clase 406, a později se připojila do obsazení Rebelde a popové skupiny RBD. Na konci tohoto projektu měla již solidní kariéru jako zpěvačka. Ještě v RBD vydala knihu Dulce Amargo, která měla velký úspěch. V roce 2010 vydala album Extranjera, které bylo velmi dobře přijato, a v poslední době získala také v Brazílii Zlatou desku.

Dulce María se zúčastnila akce pro mladé

30. září 2011 v 15:09 | Lucy |  Novinky

Generální ředitel Conalep, Edwin Espadas Cervantes, upozornil na účast a nadšení mladých lidí, kteří byli na prvním setkání akce "Dosáhni svých snů", kterou realizuje vzdělávací instituce.

Za účasti mezinárodních osobností, jako je Dulce María, bývalá členka popové skupiny RBD, Raúl "Potro" Gutiérrez a Adriana Macías, akce splnila očekávání a otevírá nové výzvy pro příští ročníky, řekl Espadas Cervantes.

Připomněl, že setkání se uskutečnilo s cílem motivovat mladé lidi z Conalep, aby pokračovali ve studiu a upozornil je, že s dostatkem úsilí mohou dokázat velké věci.

Tuto akci ukončila show zpěvačky Dulce Maríe, s níž studenti zpívali a tančili na písně této slavné národní zpěvačky.

FOTOS HQ: Dulce María na výročí magazínu Eres.

30. září 2011 v 14:32 | Lucy |  Aktualizace fotek

Přidala jsem do galerie HQ fotky Dulce Maríe na oslavě 23. výročí magazínu Eres, tato akce se konala v úterý (27) v Mexiku.


Dulce María stále věří v lásku!

30. září 2011 v 14:30 | Lucy |  Překlady

Dulce María: "Láska je všechno!"

"Láska je hybnou silou světa, protože i nejhorší lidé na světě někoho chtějí. Myslím, že všichni se snaží být šťastní, a láska je komprese, laskavost a společnost, nadšení , a nemyslím tím jen lásku k partnerovi, ale také lásku k rodičům, ke svým dětem, ke své kariéře, to je láska. Pokud nemáte rádi sami sebe, nemůžete milovat nikoho jiného."

VIDEO: Dulce María se těší na svou show v Mexico City.

30. září 2011 v 13:47 | Lucy |  Videa
Program Ventaneando udělal interview s Dulce Maríou při příležitosti výročí časopisu Eres. V interview mluví o svém milostném životě, o Christiánovi Chavézovi, a o své další show, která se bude konat tuto sobotu.


Dulce María není kvůli lásce smutná

29. září 2011 v 21:29 | Lucy |  Překlady

I když se říká, že Dulce María je smutná, protože nemá přítele (nedávno napsala na své sociální síti "Už hodně dlouho jsem neřekla: miluju tě"), úspěšná herečka a zpěvačka ale popřela, že by procházela těžkým obdobím.

A říká, že je šťastná kvůli prodeji svého alba Extranjera, kterému se daří velmi dobře. "Nejsem smutná ... Jsem ráda, že je všechno s deskou v pořádku," uvedla v rozhovoru.

Prohlásila, že tuto sobotu poprvé vystoupí ofociálním způsobem jako sólistka - ne jako hostující umělec an hudebním festivalu, v Mexiku DF. Bude to v zábavním parku, který leží na jihu města. (pokračování v celém článku)


Jak vzniklo přátelství mezi Dulce a Ivete Sangalo

29. září 2011 v 20:37 | Lucy |  Překlady

Víte, kdo jsou nové BFFs v současné době? Ivete Sangalo a Dulce María!!! Je to pravda, začalo to posíláním zpráv přes Twitter v době, kdy brazilská diva dělala mega show v Madison Square Garden v New Yorku.

V té době Dulce psala na Twitteru, že následuje turné po Bahíi a je fantastické. Diva samozřemě poděkovala za náklonnost a popřála Dulce mnoho úspěchů. A od toho dne jejich přátelství jen sílí.

Při svém krátkém pobytu na turné po Brazílii s Extranjera On Tour na začátku tohoto roku, Dulce chválila Ivete na tiskové konferenci: "Velmi ji obdivuji, je to skvělá zpěvačka. Chci slyšet více brazilských kapel a vytvářet partnerství", řekla zpěvačka.

Naše zbožňovaná Dulce María se vrátí do Brazílie 13. října, aby se zúčastnila Meus Prêmios Nick, kde bude soutěžit o cenu za nejlepšího mezinárodního umělce. Už víme, že Ivete se této akce také zúčastní.

VIDEO: Dulce María získala Zlatou desku.

29. září 2011 v 19:40 | Lucy |  Videa
Program "Primero Notícias" okomentoval to, že Dulce María získala Zlatou desku v Brazílii. Hovoří také o show v Mexico City/Mexico, kde Dulce tuto sobotu (1. října) vystoupí.