Dulce María sdílí naději.

12. srpna 2011 v 15:00 | Lucy |  Překlady


Přeložila jsem rozhovor, který Dulce María poskytla v městě Salatillo, časopisu Vanguard.

Během své návštěvy v Sallito, ex-RBD Dulce María poskytla rozhovor výhradně pro Vanguard a prohlašuje, že v době plné násilí se snaží poskytnout "pozityvní zprávy" pomocí své hudby.
Salltilo - Ano, čas číst, je 12:00, pro ty, kteří čekali na letišti v Ramos Arzipe na Dulce Maríu, se v té době zdálo, že uběhlo už století. Čekali na okamžik až uvidí svoji oblíbenou zpěvačku a budou jí moci darovat náramky, čokolády, budou ji moci obejmout a vyfotit se s ní.
Učinili tak, a štěstí vyjádřili velkým úsměvem, a tím, že se před úspěšnou zpěvačkou, která přišla v džínách, svetru a tmavých brýlech třásli nervozitou. Spěchala ale neodešla bez toho, aby si na místě s fanoušky nepromluvila.
Exkluzivně pro Vanguard prohlásila, že přichází s uspokojivou odpovědí pro veřejnost, jako hvězda, která představila svou show v zemi jako je Brazílie se proslavila jako součást zaniklé skupiny RBD: "No, pravdou je, že jsem velmi šťastná, ráda si udělám vylety z Mexika, a jsem ráda, že jsem tady."
Skladatelka se také narodila ve federálním okrese, přišla za účelem představení své show na "Viva a Radio", kterou organizuje rozhlasová stanice Stereo Saltillo v hledišti "Parque de Maravilloso", kde se také zúčastní Reyli, OV7 a Motel. (Pokračování rozhovoru v celém článku).

Do nové éry.
Pracuje jako sólová umělkyně, začala odznovu, říká: "Je pravda, že s podporou všech svých fanoušků a přátel je to pro mě jako začátek nové cesty, ale všechno jde dobře díky podpoře všech, vše je velké v jiných zemích s disco."
Když už mluvíme o fanoušcích, usmívající dívka v doprovodu své matky, požádala zpěvačku o autogram.
V tuto chvíli posílám svůj třetí singl s názvem "Ingenua", budu také vystupovat v televizi, jsem šťastná a vděčná všem," řekla, zatím, co fanoučci čekali až se s ní budou moci vyfotit. Dulce je otevřená a velmi usměvavá.
Sdílení naděje.
Mezi takovou radostí jsou ale i vypěté momenty. Dulce María žije v Mexiku, násilí a organizované trestné činny jsou je něco před čím stojí i ona, a říká:
"Samozřejmě je to velmi smutné, a jediné, co můžu udělat je získat něco pozitivního s mou hudbou, dobrou zprávou a lidé budou moci cítit trochu naděje a budou moci trávit čas se svou rodinou."
Zpěvačka se rozloučila se svými fanoušky a ve spěchu je opustila. Brzy nasedla do svého auta a odjela. Za den se hvězda představí se svou show na "Parque de Maravilloso."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AdushQa-DulceMaríaWorld ♥AFF♥ AdushQa-DulceMaríaWorld ♥AFF♥ | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 16:39 | Reagovat

Super rozhovor!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama