Dulce María nabídne akustický koncert v Monterrey

9. srpna 2011 v 20:38 | Lucy |  Překlady


Bývalá členka RBD je připravena předložit 18. srpna koncert; EXA rozdá 300 lístků.
První byla Anahí, která také nabídla akustický koncert, nyní zde představí svůj akustický koncert její ex partnerka z RBD, Dulce María, která nabýdne speciální show ve městě.

Tato mladá zpěvačka byla nejvíce požadována více než 270 tisíci fanoušky, kteří pro ni hlasovali, aby přišla nabýdnout tuto show 18. srpna do Privatt v San Pedru.

"Dulce María představí to, čemu říkáme EX-akustické, umělec si vyzkouší zpívání naživo, je to povinnost, je to přenos k vidění pro fanoušky na celém světě." řekl Richie Gonzalez, programový ředitel EXA.

"Bude pozváno určité množství fanoušků, kterých při této příležitosti bude asi 800, kteří si budou moci vychutnat talent Dulce Maríe naživo."

Cílem stanice je, aby potěšili své posluchače, z kterých vyberou ty, kteří to uvidí zblízka."Jednalo se o sérii hlasů a Dulce María s největším počtem hlasů získala více než 270 tisíc hlasů, což bylo více hlasů, než měli její soupeři, bylo jí to řečeno a ona měla radost, že příjde," dodal Gonzalez.

Programový ředitel EXA Monterrey osobně mluvil s bývalou členkou RBD, která pozvání okamžitě přijala.

"Řekla mi, že je ráda, že tady bude, protože Monterrey je jedním z jejich oblíbených míst, z kterých získala větší podporu od toho, co začala s uměleckou kariérou," řekl.

Kromě vysílání pořadu na kanálu televize EXA bude také možné sledovat koncert na internetu.

"Když tu byla Anahí, před několika měsíci, dopadlo to velmi dobře a my zjistili, že o tom psali fanoušci v mnoha zemích, a tentokrát to očekáváme stejné, protože koncert Dulce Maríe také vytváří hodně vzrušení," řekl Gonzalez.

Ti, kteří chtějí lístky, si musí být vědomi toho, že tento týden budou rozdány poslední.

"Je tu ještě 300 lístků, takže chceme říct, aby jste zůstali naladěni, protože naším záměrem je, aby většina jejich fanoušků dostali lístky," uvedl manažér.

Koncert Dulce Maríe bude v 19:00 a bude mít speciálního hosta, zpěváka Rodriga Arizpe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama