Dulce María mluví o svém filmovém debutu s ¿Alguien Ha Visto a Lupita?

19. srpna 2011 v 15:23 | Lucy |  Alguien Ha Visto a Lupita?

Na začátku příštího roku bude mít premiéru v kinech film ¿Alguien Ha Visto a Lupita?. První film zpěvačky a herečky Dulce Maríe. Ve filmu, který je produkován v Chile - Mexiko, hraje mladou zasněno dívku, která má velkou fantazii, a musí uniknout před tím, než ji zavřou do blázince.
Cine PREMIERE měla možnost s ní mluvit, a toto je to, co nám řekla o své zkušenosti:
Líbí se Vám příběh filmu?
Jsou tam důležité problémy, ale film má také smysl pro humor. Já osobně si myslím, že dokáže lidi rozesmát ale také dokáže přinutit lidi, aby si uvědomili, jaká je společnost. Označuje příliš mnoho lidí. V případě Lupity, si každý myslí, že je blázen, aniž by se ji někdo snažil pochopit. Když jsem četla ten příběh, zamilovala jsem se do něj, a byla to velká výzva, protože to bylo tak odlišné od toho všeho, co jsem dělala předtím. Milovala jsem to.(Pokračování rozhovoru v celém článku).

Jak jste se připravovala?
Jsem velký snílek, jako je ona, a to není vždy tak dobré. Někdy se dělají věci s dobrými úmysly ale lidé si to špatně vyloží. Také jsem sledovala několik filmů, které mě naučili porozumět charakteru. Lupita je jako malá holčička, velmi impulzivní a nikdy nepřemýšlí o tom, co lidé říkají, dělá to či ono. Je to velmi nevinné.
Jaké rozdíli jste zaznamenala mezi prácí s filmem a v televizi?
V televizi je vše rychlejší a každý z herců je tam sám za sebe. Ve filmu se z vás stane jedna velká rodina a máte více času na vývoj charakteru, pracujete a dotáhnete to s vývojem dokonce. V televizi se věci mění v závislosti na tom, jak to veřejnost cítí, příjdou odpovědi ale víte, že film je příběhem od začátku a vy se můžete soustředit jen na to.
Jaká byla spolupráce s Carmen Salinas?
Umírali jsme smíchem! Ona v podstatě natáčá sama: ví přesně, co říct a kdy. Je opravdu zábavné natáčet s ní.
Co pro Vás bylo nejtěžší?
Každá scéna byla několikrát opakovaná k pokrytí různých úhlů, dělali jsme pokaždé to stejné, se stejnými emocemi a pohyby.
Předpokládám, že budete i nadále usilovat o větší projekty ve filmu...
To bych ráda. Je důležité, abych byla s charaktery, které jsou výzvou k tomu, dělat příběhy, které mi něco řeknou.
¿Alguien ha visto a Lupita? Režie: Gonzalo Justiniano. Dále účinkují: Carmen Salinas, Cristián de la Fuente a Luciano Seri.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama