Dulce María: "Mé srdce nepatří nikomu."

15. srpna 2011 v 13:04 | Lucy |  Rozhovory

Caracas - Druhá část alba "Extranjera" obsahuje 14 skladeb a 9. srpna se stala dostupná ve všech digitálních obchodech, stejně jako její fyzická verze.
Dvouhra "Inevitable" a "Ya No" a živé skladby jsou součástí tohoto nového alba.

Mexická zpěvačka plně podporuje své album "Extranjera", kterému se soustředí natolik, že nemá čas najít si lásku, řekla sama před různými mezinárdními médii.

Dělíte se o svou cestu s někým?
- To je důvod, proč je album nazvané "Extranjera", protože takto se moje srdce cítí právě teď, nepatří nikomu, natož tato cesta. Naučila jsem se hodnotu věcí, které k nám přicházejí. Mám zodpovědnost ve svých rukou, moji hudbu, moje fanoušky. Tady bude čas na lásku.

Jaký je to pocit být tak oceněný venezuelskými fanoušky?
- Jsem velmi šťastná a vděčná všem lidem. Mám plno překvapení a dárků. Jsem velmi ráda, protože vím, že zde mám velkou podporu. Jsem také velmi nadšená z koncertu, který se bude konat 16. září v Hatillo.

Myslíte, že se někdy dostanete z obrazu RBD?
- Právě začínám a jsem šťastná. Album se vyvíjí lépe, než jsem čekala a dokázala si představit. Za všechno děkuji práci. Koncertem, který bude v září, lidé uvidí, co chci přinést mou hudbou.
(Pokračování rozhovoru v celém článku).

Jak bude koncert vypadat?
- Bude to velmi intimní koncert s živou kapelou. Připomenu písně RBD a nové písně z první a druhé části "Extranjery". Chci se se svou hudbou podělit s fanoušky. Vždy to s nimi chci sdílet. Vracím jim tak všechnu lásku, kterou mi dávají.

Jaká byla vaše účast ve filmu?
- Bylo to jiné. Ve filmech si můžete vytvořit postavu od začátku do konce a je to struktuovanější, než v televizi, zejména v telenovelách, kde si to užijete s různými herci. Jedná se o nezávislý projekt, velmi pěkný. Byl natočen v Chile, USA a Mexiku.

Co Vám film přinesl?
- Jmenuje se ¿Alguién ha visto a Lupita?. Já jsem Lupita, je to jako cesta životem dívky zcela odlišné, je šílená ale uvdomíte si, že společnost je šílenější než ona.

Náhoda nebo příčinost stojí za tímto rozmachem Dulce Maríe?
- Nebyla to strategie. Rozhodla jsem se soustředit na svou kariéru a pokračovat v práci a je dobře, že se věci daří. Dokonce i teď s mým třetím singlem z alba, turné, a teď i můj film, naštěstí mám dost práce a hlavně podporu lidí.

Je možné setkání RBD?
- Teď je ještě příliš brzy, každý dělá svou kariéru, ale nevylučuji to.

Komunikace se svými fanoušky
Na jejím účtu na sociální síti Twitter je více než milion a půl následovníků, říká, že je to prostor určený pro její fanoušky, kteří sdělují své zkušenosti, po kterých se bude cítit dobře nebo špatně. Co se týče hudby, zpěvačka řekla: "Jsem vděčná, jsem schopná vyjádřit se skrze mou hudbu, písně a texty, je to velmi zvláštní, nikdy jsem tak nežila. Koncerty jsou další zkušenosti, jak postoupit vpřed."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama