Dulce María bude zpívat na Kids Choice Awards 2011 – Mexiko!

18. srpna 2011 v 20:29 | Lucy |  Novinky


Dulce María bude součástí Kids Choice Awards México 2011, které se bude konat v Teatro Chino, známém zábavním parku ve městě, 3. září.
Z 16 kategorií podle Personagem Feminio Favorito de Uma Série, Condutor Favorito, Solista Latino, Grupo Musical a dalších. Vítězové obdrží tradiční "balón", oranžový vyhlídkový balón, který slouží jako cena.
Jako hostitelé se předsatví Danna Paola a Bryan Amadeus, účinkovat budou Diego Alfaro a Gabo Ramos, o jsou na VJs na MTV, show si klade za cíl umístit se jako jedna z nejvýznamnějších akcí pro děti v zemi.
Dalšími účinkujícími budou - Adrián Uribe, Aarón Díaz, Isabella Castillo, Andrés Mercado, Diego Alfaro, Isabel Burr, Sherlyn, Octavio Ocaña, Eddy Vilard, Natasha Dupeyrón, Eleazar Gómez, Macarena Achaga, Jack Duarte, Yago Muñoz, SUM 41, Dr. Wagner, Octagón, Mauricio Clark e Mario Cuevas "La Garra". (Více v celém článku.)

Show představí i tradiční "sliz" zelené bahno, v nimž se osobnosti často koupají v rámci mladého ducha Nickelodeon. Online hlasování bylo uzavřeno dne 7. srpna a to s vysokým zapojením dětí a mládeže, kteří si vybrali své favority.
V Kids Choice Awards si mohou děti a dospívající volit programy, harce, zpěváky, kapely, oblíbené filmy a speciální hosty.
Kromě Moderatto, zpěvačky Dulce María a dvojice Ha* Ash, bude na show vystupovat i skupina EME15, nová popová skupina, kterou tvoří Eddy Vilard, Natasha Dupeyrón, Eleazar Gómez, Macarena Achaga, Jack Duarte e Yago Muñoz, kteří hrají v rozvíjejícím se nové novele produkovanou Pedrem Damiánem, "Mis 15".
Připomínáme, že Dulce María je kromě hudební účasti nominovaná do kategorie "Sólista Latino". Tak držme palce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama