Bude mít Dulce María duet s Joe Jonasem?

25. srpna 2011 v 21:46 | Lucy |  Novinky

Dnes(24) byl vypuštěn obrázek(viz výše), který ukazuje, že Dulce María a Joe Jonas sdílejí stejnou fázi, zřejmě zkouší na MTV World Stage México 2011, který se bude konat zítra. Jsou pověsti o tom, že tito dva společně zkoušeli duet, který bude na sólovém albumu Joe Jonasa, Fastlife, který má vyjít 11. října letošního roku.
Pamatujte si, že Dulce María feat.(duet) zaznamenala ve chvíli a doposud je uložena po dobu sedmi klíčů, podle slov jejího manažera by měla spolupráce vyjít v prosinci.
Některé maličkosti na toto téma ale přináší také větší očekávání ze strany fanoušků:
Dulce nedávno oznámila, že bude mít tento týden pro fanoušky "překvapení" a Luis Luisillo začal na Twitteru následovat Joe Jonasa. Další zajímavostí je, že Dulce zrušila svou cestu do Chile na premiéru filmu ¿Alguien ha visto a Lupita?, Dulce ale tvrdí, že cestovala kvůli skvělému důvodu, a že fanoušci budou nadšení.
MTV World Stage se uskuteční v Národním Auditoriu v Mexico City, zítra(25) a je přenášený v Latinské Americe 23. září, kromě toho bude zobrazen na více než 62 MTVs v ještě nedefinovaném datumu.
Navzdory fotografie ze zákulisí, zvažme duet jako pověst. Zůstaňte tedy naladěni na další informace!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama