Srpen 2011

Rozhovor pro časopis Glamour

31. srpna 2011 v 21:22 | Lucy |  Rozhovory

Všichni jsme si užili krásné fotografie a scany Dulce Maríe ze zářijového čísla časopisu Glamour. Teď Vám ale přináším celý rozhovor ze zmíněného magazínu.

Co si myslíte, že bylo zlomem ve vaší kariéře?
Věřím, že každý krok byl důležitý - Jeans, A mil por hora, Clase 406, Rebelde. Je to už 10 let, co
jsem účinkovala v Jeans a v té době se skupina rozpadla.


Zmínila jste i Rebelde, seriál, který měl v určité době velký úspěch, který by nepřišel nebýt Vás?
Ne, přišla jsem z Clase 406, který byl velmi důležitou novelou se stejným konceptem. Také tam
vystupuje jedna kapela, která nahraje CD. Tak jsem si myslela, že Rebelde bude něco podobného.

A co se stalo, když začalo RBD?
Byl to další krok. Roberta pro mě byla vždy důležitým znakem, byla pro mě výzvou, do které jsem dávala každý den to nejlepší. Poté, co jsme nahráli CD, nikdo netušil, co se stane, ale předčilo to
veškerá očekávání. Nevím, jak to popsat.

(Pokračování rozhovoru v celém článku)Dulce María je pozvána na párty v Bílém domě

31. srpna 2011 v 11:41 | Lucy |  Novinky

Že je Dulce María považována za jednu z nejvýznamnějších latinoameričanek už všichni víme. Nicméně, tato novinka všechny překvapila. Dulce byla pozvána na párty, jejímž hostitelem je americký prezident Barack Obama, který tuto akci pořádá na počest Latino kultury a příspěvků hispánské hudby a kultury v USA. "Fiesta Latina" se bude konat v září v Bílém domě, a bez pochyby to bude pro Dulce historická událost. V roce 2009 se této akce zůčastnily taková jména jako Thalía, Marc Anthony, Jennifer Lopez, Gloria Estefan a další. Zpěvačka tuto informaci potvrdila včera (30) v rádiovém rozhovoru.

AUDIO: Rozhovor Dulce Maríe pro Gustavo Adolfo Infante.

31. srpna 2011 v 11:15 | Lucy |  Rozhovory
Přináším audio rozhovor Dulce Maríe pro Gustavo Adolfo Infante, ze včerejšího rádia(30). V tomto rozhovoru mluví o divě a jejích aktuálních projektech, které se týkají zvěstí o jejím osobním životě, a o pozvání do Bílého domu a o mnohém dalším!

Parte I


PHOTOSHOOT: Dulce María, Univision.

31. srpna 2011 v 10:52 | Lucy |  Photoshoots

Přidala jsem do galerie nové fotky z nového photoshootu Dulce Maríe pro Univison, podívejte:

Photoshoots » 2011 » Univision


Dulce María zpět s hudbou!

31. srpna 2011 v 10:28 | Lucy |  Překlady

Krásná interpretka poskytne velkou show v populárním zábavním parku, kde všechny fanoušky jistě potěší její úspěch.
Mladá zpěvačka a herečka, Dulce María se vrátila k hudbě a vydala své sólové CD "Extranjera"(Segunda Parte), kterou nabídne ve své velké show v zábavním parku "Six Flags" v sobotu 1. října.
"Dulce María na koncertě" je velkolepá show plná skvělé hudby a překvapení, kde si všichni fanoušci budou moci vychutnat skvělí večer.
Na show bude pozvána skupina "Varana", která budou vystupovat před Dulce Maríou, která potěší své fanoušky i písněmi z ex-RBD.
Určitě se dívejte na tuto velkou show, Quién.com velmi brzy poskytne vstupenky na "Dulce María na koncertě".

FOTOS: Dulce María v ¡Ya Párate!, Los 40 Principales MX.

31. srpna 2011 v 9:59 | Lucy |  Aktualizace fotek

Před chvilkou jsem přidala audio rozhovory z programu rádia ¡Ya Párate!, Los 40 Principales, México, teď Vám z tohoto programu přidávám 8 fotek.AUDIO: Rozhovor Dulce Maríe pro ¡Ya Párate!

31. srpna 2011 v 9:40 | Lucy |  Rozhovory
Přináším audio rozhovor Dulce Maríe pro program rádia ¡Ya Párate! - Los 40 principales, kde Dulce mluvý o svém duetu s Joe Jonasem, řekla také, že ho znala už dříve, ještě když byla v RBD, a ještě před tím, než měla duet s Akonem. Kromě duetu mexická diva stále mluví o setkání RBD, násilí v Monterrey, a dále...Nový layout!

30. srpna 2011 v 20:35 | Lucy |  Oznámení
Tákže, mám pro Vás tady jedno oznámení, jak už asi název napovídá, jde o nový layout, a bude od http://hbdelfin-graphicblog.blog.cz , layout je podle mě naprosto dokonalý, a já jen doufám, že se Vám bude taky líbit. Nechci, aby jste si mysleli, že se mi tenhle layout, co mám teď už nelíbí, to opravdu ne, je moc krásný, a jsem http://dulcemaria-fan.blog.cz/ vážně moc vděčná, že ho tak krásně udělala, ale znáte to asi každý..chce to změnu, a ten čas na ni už podle mě nastal. Tento layout byl sice jednoduchý ale moc krásný, no jak říkám už to chce změnu, takže doufám, že se Vám nový layout bude líbit tak jako mě ;)

Aktualizace galerie » Scany, fotky

30. srpna 2011 v 10:09 | Lucy |  Aktualizace fotek

Před chvíli jsem Vám přinesla úžasný photoshoot z časopisu Caras, teď Vám ještě přináším i scany z tohoto časopisu. Dále ještě přidávám další 4 fotky z narozeninové oslavy Uriela del Tora, kde se zúčastnila i Dulce. A ještě pro Vás mám 1 fotku ze zákulisí MTV World Stage México 2011, kde je na fotce Dulce a Joe Jonas.

Scany » 2011 » Scany z časopisu Caras


Aktulizace galerie » Narozeniny Urela del Tora
Nový photoshoot Dulce Maríe - časopis Glamour a Caras!

30. srpna 2011 v 9:49 | Lucy |  Photoshoots

Objevili se naprosto nádherné photoshooty z časopisů Glamour a Caras, photoshooty jsou vážně úžasné, takže stojí za podívání!

Photoshoots » 2011 » Gregory Allen


Photoshoot » 2011 » Časopis Caras